Новини
428

Поліцейські викрили жителя Олешківського району у розповсюдженні порнографічних фото

Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, обласного главку поліції спільно з Олешківським відділенням поліції та під процесуальним керівництвом районної прокуратури викрили 38-річного жителя Олешківського району, який розповсюджував у мережі Інтернет свої фото порнографічного характеру.

Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Херсонській області Олег Шанько, під час проведення санкціонованого обшуку в помешканні чоловіка правоохоронці вилучили мобільний термінал. Там виявили чималий архів забороненого контенту, який він розповсюджував через мережу Інтернет.

Чоловік зареєструвався на одному з порнографічних сайтів та викладав на власну сторінку фото своїх статевих органів.

Громадянин пояснив, що через роботу багато місяців не буває вдома з родиною, тому викладання оголених фото було для нього своєрідною розвагою.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 301 «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів» Кримінального кодексу України.

Нині мобільний термінал вилучено та направлено до експертного центру для проведення всіх необхідних експертиз. У межах кримінального провадження тривають слідчі дії.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.