Новини
568

Суд виніс вирок мешканцю Олешок який вбив свого діда

Цюрупинським районним судом винесено вирок стосовно 21-річного мешканця Олешок, який вбив рідного діда (ч. 1 ст. 115 КК України). Йому призначено покарання у виді восьми років та шести місяців позбавлення волі.

Як раніше повідомлялось в ніч з 13 на 14 квітня зловмисник під час конфлікту з дідусем завдав йому 30 ножових поранень, від яких той помер.

Вину горе-онука довели прокурори Новокаховської місцевої прокуратури.

Окрім того,  забезпечено оперативний розгляд справи у суді – рішення прийнято впродовж 10 днів з моменту надходження обвинувального акта.

До набрання вироком законної сили обвинувачений утримуватиметься під вартою.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.