Новини
456

Олешківські поліцейські розшукали та повернули батькам 3-х дітей

Так в місті Олешки з дому втекли дві подружки віком по 13 років. Упродовж години ювенальні поліцейські встановили місцезнаходження дівчат. Вони знаходилися в одному з сіл району в гостях у знайомих. Поліцейські відвезли дівчат додому та провели з ними профілактичні бесіди.

Крім двох подруг в місті Олешки загубилася ще 6-річна дівчинка. Її мати пояснила, що донька вранці пішла гуляти і через кілька годин не повернулася додому.

Працівники поліції відпрацювали місто і виявили дівчинку біля однієї з багатоповерхівок. Дитина була налякана і плакала. Правоохоронці заспокоїли її та одразу відвели до матері. Дівчинка пояснила, що відійшла далеко від дому і не запам’ятала дороги назад.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.