Новини
558

Працівники Олешківської поліції провели рейд по припиненню стихійної торгівлі

Працівники Олешківського відділення поліції спільно з представниками міської ради та районної державної адміністрації провели рейди по припиненню стихійної торгівлі продуктами харчування. За результатами вживалися заходи, щодо припинення несанкціонованої торгівлі – попередження, проведення профілактичних бесід з порушниками, щодо можливості здійснення ними торговельної діяльності на пільгових умовах та на законних підставах на території ринків.

Нагадуємо, що відповідно до статті 160 Кодексу України про адміністративні порушення торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях, тягне за собою накладення штрафу від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.