Новини
900

Шахрайка «зняла порчу» з сина пенсіонерки з Подо-Калинівки за 100 тисяч гривень

В суботу в чергову частину Олешківського відділення поліції звернулась 81-річна мешканка с. Подо-Калинівка. Жінка повідомила, що стала жертвою шахрайки, яка загіпнотизувала її та забрала усі заощадження. Наразі поліція встановлює особу зловмисниці та її місцезнаходження.

Літня жінка розповіла поліцейським, що до неї додому постукала невідома жінка і попросила склянку води. Після того, як гостя випила воду, вона пильно подивилася в очі господарки та повідомила їй, що син пенсіонерки наразі має серйозні проблеми, бо хтось «навів» на нього порчу. Також незнайомка запропонувала провести спеціальний ритуал і «зняти порчу». Бабуся одразу погодилась виконати усі умови.

Гостя попросила пенсіонерку принести усі готівкові гроші та хустинку. Жінка дістала зі своєї схованки 100 тисяч гривень і 200 доларів США та передала їх «цілительці». Шахрайка загорнула їх у хустинку, поводила над нею руками та поклала згорток на стіл. Але наказала, що він повинен так полежати деякий час і лише потім гроші можна знов сховати. Через годину бабуся розгорнула хустину, але замість грошей побачила там лише кухонну ганчірку.

За даним фактом в поліції відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Вживаються заходи по встановленню особи зловмисниці та її місцеперебування.

Шановні громадяни! Будьте більш обачні та попередьте своїх літніх батьків, родичів та сусідів, особливо тих хто проживає один, що
– ні в якому разі не можна пускати у своє житло сторонніх людей;
– не можна розповідати нікому про свої заощадження та не показувати, де вони зберігаються;
– не дозволяйте незнайомим особам ворожити вам, особливо на цінних речах, грошах;
– не довіряйте незнайомцям, які пропонують будь-яку магічну допомогу.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.