Новини
1.5K

В Олешківському лісництві горіло

13 серпня о 13 годині 30 хвилин в лісових масивах Олешківського лісництва в районі Нечаєво за військовою частиною з камер відео нагляду, які надають сигнал на центральний монітор було виявлено одночасно три осередки вогню.

Для ліквідації пожеж було залучено 10 пожежних автомобілей, 1 трактор та 60 людей із них 3 пожежних автомобіля, 6 чоловік – ДСНС, 1 пож.автомобіль військової частини та 30 солдат з лопатами.

Завдяки спільним зусиллям пожежам не дали розповсюдитись на великій площі і о 16 год. 30 хвилин пожежі ліквідували на загальній площі 0,33 га.

На місце події була викликана оператиано – слідча група Олешківського відділу поліції для встановлення причини пожеж та притягнення винних осіб до віповідальності згідно чинного законодавства України.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.