Новини
636

В Олешковском районе в охотничьих угодьях нашли плантацию конопли на 2 млн долларов

Копы выяснили, что аграриями оказались двое жителей Луганской области в возрасте 20 и 38 лет. Они выращивали марихуану элитных сортов на территории охотничьих угодий в Олешковской районе.

Для щедрого урожая наркорастений преступники использовали капельное орошение. Полив происходил с помощью автоматической системы, которая работала от солнечных батарей. Всего на поле было более 2 тысяч кустов.

По месту жительства преступников оперативники провели обыски, во время которых изъяли каннабис, мобильные телефоны и сим-карты.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.