Новини
301

Завдяки публікації в Новому дні викрадений трактор знайшли в Новій Маячці

Завдяки публікації на сайті газети «Новий день» поліції Херсонщини вдалося розшукати викрадену злочинцями  сільськогосподарську техніку. Вчора, 6 жовтня, сайт оприлюднив замітку «Трактор і його викрадачів розшукують на Херсонщині». У ній йшлося про двох сезонних робітників, котрі просто в полі викрали трактор «Донфен» з причепом  — власність фермера з села Чорнянки Каховського району. Шукали його більше тижня, але так і не знайшли – аж доки інформацію не оприлюднив «Новий день», і її не передрукували одразу кілька електронних ЗМІ.

«Всього лише за дві години після виходу публікації нам зателефонував чоловік. І повідомив, що в лісі біля села Маячка Олешківського району стоїть трактор, колір та номер якого співпадають із тими, що їх згадали у замітці на сайті. Наші працівники виїхали для перевірки сигналу, і у вказаному місці справді знайшли розшукуваний агрегат – його повернуть власнику», — задоволений заступник начальника сектору кримінальної  поліції Каховського відділу Національної поліції, майор Андрій Лобак.

Щоправда, злочинці встигли частково розукомплектувати фермерський трактор. У нього зняли задні колеса, та деякі деталі двигуна. Та все ж відновити його буде дешевше, ніж купувати новий. А там поліція розшукає самих викрадачів, і ті оплатять аграрію завдану шкоду.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.