Новини
703

Підлі витівки Рищука або невинувата я він сам прийшов

На Херсонщині зафіксовано 11 випадків, коли в бюлетенях з обрання міських голів будуть люди з однаковими прізвищами.

Сама технологія “клонування” не є новою, але якщо раніше можна було змінити людині прізвище й не шукати “двійників”, то зараз у Виборчому кодексі України існує норма, що зобов’язує кандидатів повідомляти про факти зміни ПІБ. І в бюлетені мають бути зазначені попередні прізвище та ім’я, якщо особа протягом останніх п’яти років до дня виборів їх змінювала.

Але ця новація не завадила появі однопрізвищників. Ситуація в кожному випадку є унікальною. Десь висуваються мешканці тих самих населених пунктів, десь бажання обиратися виникає в жителів сусідніх областей.

В нашій публікації мова піде про вибори Олешківського міського голови (об’єднаної територіальної громади), де також не обійшлося без двійників.

Розрахунок на те, що люди під час голосування на виборах переплутають кандидатів через однакові прізвища та схожі місця роботи й назву партії, для певної частини виборців може спрацювати.

Таку думку поділяють і кандидати, проти яких, як вони вважають, виставили “двійників”.

“Зрозуміло, що це відтягне від мене якісь голоси. Не дуже багато, але відтягне”, – зауважив кандидат на посаду голови Олешківської ОТГ від партії “Слуга народу” Вадим Гараненко, поряд з яким у бюлетені буде однопрізвищник Артур Гараненко.

Артур Гараненко мешкає в Олешках і працює в комунальному підприємстві “Побут”. Вадим каже, що навіть написав на Артура заяву до поліції.

“Місто маленьке, усі про всіх усе знають. Усе місто знає, що цього Артура в ТВК подавати документи приводила людина, яка веде кампанію іншого кандидата – Євгена Рищука. Вона його водила ледь не за руку. Тому я звернувся до поліції, але як юрист розумію, що складу злочину там немає”, – розповів Вадим Гараненко.

Євген Рищук підтвердив, що документи Артура Гараненка до міської ТВК подавала Марина Акімова, котра працює в його штабі.

“Вона отримала “втик” за це. Вона там щось йому допомагала з документами. Ми з цим розібралися, поліція розбиралася”, – повідомив Рищук.

Він додав, що Артур Гараненко зареєструвався раніше за Вадима, тому всі підозри щодо нього нічого не варті. Згідно з даними на сайті ЦВК, Артур справді зареєструвався як кандидат на 4 дні раніше за Вадима.

Хоча про те, що Вадима Гараненка висуватимуть від партії “Слуга народу”, місцеві ЗМІ повідомили ще в серпні, тож жодної інтриги тут не було.

Рищук також додав, що Артур Гараненко працює в міському комунальному підприємстві, а отже, він є підлеглим чинного мера.

Цікаво, що двійника Артура Гараненка привела підлегла Рищука – Марина Акімова яку він за це посварив, але як завжди винуватий Дмитро Воронов.

Дивує інше, наскільки Євген Рищук підла і цинічна людина, яка не підбирає медотодів і способів для досягнення своєї мети і звинувачує усіх, хоча за усіма цими махінаціями тирчать лише його ганебні вуха.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.