Новини
317

Жительку Олешок ошукали на кругленьку суму

На Херсонщині продовжує процвітати онлайн-шахрайство. За допомогою неправдивої інформації злочинці виманюють у користувачів банківських карток особисті дані і знімають необхідну суму.

Так, вчора до чергової частини Олешківського відділення поліції звернулась 29-річна місцева мешканка. Жінка розповіла, що їй на мобільний зателефонував невідомий чоловік та представився працівником служби безпеки банку.

Псевдопрацівник повідомив, що банківська картка жінки заблокована та для її розблокування необхідно назвати повні реквізити. Заявниця назвала всі дані картки, після чого їй надійшло SMS-повідомлення, що з рахунку знято 40 тисяч гривень.

За даним фактом проводиться перевірка.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.