Новини
281

Жителі Великокопанівської громади зібрали кошти на слухові апарати для хлопчика

Спільними зусиллями, жителі Великокопанівської громади зібрали кошти на слухові апарати для малого Нікіти з Абрикосівки.

Нагадаємо, що у червні 2020 року мама хлопчика, який мав вади зі слухом, звернулася до сільської ради та всіх небайдужих людей за допомогою. Потрібно було зібрати майже 90 000 грн. Таку суму назвала їм одна з  фірм, яка продавала слухові апарати. Це була не мала сума, але люди відгукнулися і почали перераховувати кошти.

Гроші надходили, та до зазначеної суми ще було далеко. Після поширення чергового посту про допомогу, до нас звернулася жінка з Великих Копанів та повідомила, що може порадити фахівців у цій сфері та знає, де придбати набагато дешевші слухові апарати. Як виявилося, її дитина мала подібне захворювання і цю проблему вона знала не з чуток.

Мама хлопчика Ольга прийняла допомогу і найближчим часом звернулася до лікарів. Слухові апарати, які тепер допомагають чути Нікіті, коштували значно дешевше – майже 15000 грн.

Пані Олена звертається до всіх, хто не залишився осторонь:

«Я дуже вдячна  всім небайдужим людям за те, що нам вдалося зібрати необхідну суму і придбати моєму синові слухові апарати. Нарешті він може чути та радіти життю, як всі діти».

На картку мами Ольги за весь період благодійної допомоги надійшло 15 666 грн. До збору коштів долучилися жителі з різних населених пунктів громади, трудові колективи установ, закладів та підприємств Великокопанівської ОТГ.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.