Новини
406

Олешківські лісники розшукали незаконно вирубану білу акацію

Рейдовою бригадою ДП”ОЛЕШКІВСЬКЕ ЛМГ ” виявлено самовільну рубку акції білої в урочищі “Кудаси” поблизу населенного пункту села Козачі Лагері. В ході з’ясування обставин за допомогою квадракоптера, під час огляду з пташиного польоту населених пунктів, а саме в селі Підстепне в одному з подвірь виявлена досить велика кількість дров, які дуже схожі на незаконно добуту деревину та співпадають по діаметру незаконно спиляних дерев.

Наразі тривають слідчі дії, але нажаль повноваження державної лісової охорони не дають змоги швидко провести слідчі дії і притягнути винних осіб – це потребує великих зусиль, часу та залучення правоохоронних органів. Лісовій охороні в даній ситуації залишається сподіватися на оперативну допомогу та відповідне реагування правоохоронних органів, так як вони мають більше повноважень щодо встановлення справедливості.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.