Новини
215

В Олешківському районі грибники знайшли міну

2 листопада піротехнічною групою обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій здійснено виїзд в Олешківський район, де напередодні грибниками у лісовому масиві поблизу 3-го кілометру траси Херсон-Мелітополь виявлено мінометну міну калібром 82 мм.

Сапери рятувального відомства прилеглу територію обстежили, більше боєприпасів не виявили та о 16:30 у спеціально відведеному місці боєприпас підірвали.

З початку року на території області за різних обставин виявлено та знищено вже 696 боєприпасів, що залягли у землі ще з часів 2-ї світової війни.

 

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.