Новини
249

Мешканка Брилівки виявила на зупинці тіло чоловіка

Уночі на Херсонщині температура ще плюсова. Та тим, хто з різних причин змушений ночувати під відкритим небом, однаково доводиться непереливки.

От і в Олешківському районі області мешканка селища Брилівка виявила на дорожній зупинці рейсових автобусів чоловіка років п’ятдесяти у неохайному одязі. Той лежав долілиць і не рухався, тож жінка запідозрила недобре, й викликала поліцію.

Правоохоронці оглянули тіло, й констатували біологічну смерть невідомого волоцюги. А оскільки слідів насилля вони не побачили, то висновок один: зупинка серця, яка могла статися внаслідок переохолодження.

Та скільки таких смертей ще буде: кожного сезону холодів у нас рахунок їм іде на десятки!

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.