Новини
265

В селі Великі Копані мешканці виявили наслідки аварії, яка сталась тиждень тому

До кол-центру АТ «Херсонобленерго» надійшла інформація від мешканців Олешківського району про те, що ними на території обслуговування Олешківських РЕМ була виявлена підбита електроопора.

На вказане місце події виїхала бригада енергетиків. Як виявилось, в селі Великі Копані сталась аварія ще тиждень тому. Водій автівки «ВАЗ 2106» не впорався з керуванням та пошкодив опору.

На щастя та на диво, домоволодіння абонентів не відключались від енергопостачання. Тому місцеві жителі й вирішили повідомити тільки на цьому тижні, в перші дні листопада.

Наразі, бригадою енергетиків при огляді місця ДТП, було встановлено, що електроопора потребує заміни.

Про пригоду в Олешківському районі повідомлено в поліцію.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.