Новини
381

Рятувальники знайшли в лісі 5-річну дівчинку що заблукала

9 листопада о 13:40 до Олешківських рятувальників зателефонував стурбований чоловік та повідомив, що в лісі, неподалік села Підстепне загубилась його п’ятирічна донька.

За вказаними координатами одразу ж виїхала пошукова група у складі чотирьох рятувальників. Про подію повідомили співробітників лісомисливського господарства, які також були готові долучитись до пошуків.

Та на щастя, вже за 40 хвилин дівчинка знайшлась ціла та неушкоджена. Як з’ясувалось, батьки з дитиною приїхали до лісу назбирати грибів, але автомобіль застряг у піску. Поки дорослі намагались відкопати автівку, дівчинка зникла з полю зору. Стурбовані батьки почали кричати, але дитина не відзивалась.

Диспетчер служби порятунку порекомендувала подавати звуковий сигнал автомобілем, тому що його значно легше почути. Саме на звуковий сигнал дівчинка вийшла з лісу.

Рятувальники допомогли родині витягнути застряглу автівку та провели бесіду з батьками! До того ж, надзвичайники помітили у кошику людей неїстівні гриби, вказали на те, що їх вживати не можна і порекомендували викинути. Страшно уявити, чим би могло закінчитися це «тихе полювання», якби грибники скуштували зібрані дари природи.

Громадяни висловили подяку рятувальникам та пообіцяли їздити до лісу лише на відпочинок.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.