Новини
333

За жорстоке поводження з Олешківським кабанчиком поліція відкрила кримінальне провадження

У Олешківське відділення поліції надійшло повідомлення від небайдужої мешканки міста Олешки, яка 13.11.2020 року близько 20:00 неподалік магазину помітила невідомого чоловіка, який з ножем різав дикого кабана.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Олешківського відділення поліції. Даного чоловіка було установлено, ним виявився тридцяти однорічний громадянин, який на даний час проживає в місті Олешки.
Зазначемо, що тварина не постраждала, адже саме швидкому реагуванню та небайдужості наших мешканців, чоловік не завдав шкоди кабану.

Нагадаємо, що ці дикі кабани облюбували місцевий парк і набережну у нашому місті , вони створили справжній фурор в соціальних мережах, адже всі їх здивовано фотографують та викладають ці кадри в фейсбук.

За вказаним фактом наразі відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України „ Жорстоке поводження з тваринами ” (карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років).

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.