Новини
233

Дільничний поліцейський виявив факт недогляду батьків за 5-річною дитиною в Олешківському районі

Подія сталася в одному з сіл Олешківського району. Ввечері на мобільний телефон дільничного офіцера поліції зателефонувала жінка і повідомила, що біля магазину знаходиться маленька дівчинка віком приблизно 5 років без супроводу дорослих. Дитина плакала і була наляканою.

Коли поліцейський прибув на місце, то дитину заспокоювали перехожі. Дівчинка назвала дільничному своє ім’я і сказала, що не хоче повертатися додому. Через кілька хвилин до магазину підійшла і мати дівчинки. У жінки були ознаки алкогольного сп’яніння. Вона розповіла, що того дня приймала гостей, вони вживали спиртні напої. Потім знайома вирішила піти до магазину і взяла 5-річну доньку господарів з собою прогулятися. Залишивши дитину біля магазину, жінка пішла у невідомому напрямку і за дівчинкою не повернулася.

Дільничний поліцейський перевірив умови проживання дитини, які виявилися задовільними. Під час бесіди з жителями села стало відомо, що батьки зловживають алкогольними напоями і часто збирають у себе в будинку сумнівні компанії.

У відношенні батьків буде складено адміністративний протокол за невиконання обов’язків щодо виховання дитини. Дільничний поліцейський взяв на контроль цю родину і щотижня перевірятиме виконання батьками своїх обов’язків.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.