Новини
317

В Олешківському лісі провели тренування спецпризначенці

Екіпіровані спецназівці посеред пісків і сосен. Ні, це не затримання особливо небезпечних злочинців, а тренування. Олешківський ліс ідеально підходить для відпрацювання тактики силової підтримки спецоперацій. Тут і відбулися навчання бійців роти особливого призначення ГУНП в Херсонській області.

В Олешківському лісі тренувався спецназ

За сценарієм, у лісі сховалися умовні злочинці. Зловмисники з кримінальною біографію й озброєні, відтак спецназівці мають діяти так, щоб комар носа не підточив – тихо і чітко. Роти особливого призначення при обласних управліннях поліції створено кілька років тому. Це підрозділи поліції, які постійно беруть участь у затриманні злочинців. 

В Олешківському лісі тренувався спецназ

Головне завдання для бійців – не лише зробити так, аби на зап’ястках порушників закону клацнули кайданки. Під час спецоперації не повинні постраждати люди. Результат без втрат і є професіоналізм.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.