Новини
918

В Виноградівській ОТГ нарубали незаконно тополь більш ніж на 500 тисяч гривень

26 листопада 2020 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Херсонській області під час здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Херсонської області у полезахисній лісосмузі від «Північно – Кримського каналу» до с. Тарасівка, Олешківського району уздовж ґрунтової дороги, встановлено факт  видалення 39 дерев породи «тополь».

На місці події, поблизу лісосмуги, знаходилися невстановлені особи. Спілкуватися з державними інспекторами відмовилися, на прохання надати дозвільні документи на видалення багаторічних насаджень не відреагували. На місце вчинення правопорушення невідкладно викликано працівників поліції.

Інспекторами спільно з працівниками поліції проведено обміри пнів та здійснено фотофіксацію видалених дерев породи «тополь».

Сума збитків заподіяних державі в наслідок видалення 39 дерев породи «тополь» становить понад 500 тисяч гривень. Інспекцією направлено листи на адресу Херсонської обласної Прокуратури та Головного управління Національної поліції в Херсонській області для встановлення осіб, притягнення їх до відповідальності та відшкодування заподіяної державі шкоди.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.