Новини
364

Завдяки пильності Олешківських поліцейських водій уникнув надзвичайної події

Сьогодні вранці працівники групи швидкого реагування Олешківського відділення поліції, які несли службу на стаціонарному посту поліції „Пасат”, помітили, що до поста наближається мікроавтобус, у якого з-під колеса виднілося полум’я.

Поліцейські терміново подали водієві жест для зупинки та швидко ліквідували загоряння. Чоловік виглядав досить розгубленим і здивованим. Адже він навіть не підозрював, що його автівка почала загорятися.

Так, пильність та оперативність олешківських поліцейських допомогли уникнути біди, наслідки якої могли б бути непередбачуваними: від вибуху колеса до охоплення полум’ям всього автомобіля.

Водій щиро подякував працівникам поліції за допомогу, пообіцяв ретельніше слідкувати за своєю автівкою та поїхав далі.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.