Новини
311

Олешківські захисники лісу отримали сучасні комунікаційні системи

Захисників лісу на Херсонщині почали забезпечувати сучасними комунікаційними системами.

У Олешківському лісгоспі запрацювала (поки в тестовому режимі) базова станція цифрового зв’язку стандарту DMR, встановлена за участю польської компанії. Це обладнання підтримуватиме роботу десяти нових радіостанцій, яку вручили працівникам лісгоспу. Вони охороняють масиви зелених насаджень від браконьєрів, виявляють вогнища загорянь, шукають людей, котрі загубилися під час відпочинку на пікніках чи збирання грибів. Тож надійний канал для безперебійного обміну інформацією із правоохоронцями та екстреними службами їм буде аж ніяк не зайвий.
«Технічна революція» в лісгоспі є пілотним проектом у рамках організації Ситуаційного центру та системи централізованого сповіщення населення про загрози виникнення надзвичайних ситуацій. Тому базову станцію та рації передав особисто заступник голови регіональної комісії з ТЕБ та НС Вадим Чабан, інформують в управлінні суспільних комунікацій Херсонської облдержадміністрації.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.