Новини
408

Олешківські поліцейські розшукали 14-річну ученицю

В Олешківське відділення поліції звернулася завуч школи і повідомила, що у навчальний заклад прийшов вітчим 14 -річної учениці.

Він хотів дізнатися, чи приходила дівчина на навчання, адже дві доби вона не з’являється вдома.

Ювенальні поліцейські поспілкувалися з рідними зниклої і ті не могли пояснити, чому дві доби не зверталися в поліцію і не повідомили про зникнення дитини. Зі слів матері, донька пішла до подруги і спочатку виходила на зв’язок, а потім перестала відповідати на телефонні дзвінки.

Ювенальні поліцейські поспілкувалися з друзями зниклої і встановили, що вона знаходиться вдома у подруги. Зі школяркою було все добре. Вона розповіла, що попередила батьків про свою відсутність. Нині дівчина повернулася додому і ходить на навчання.

У відношенні матері неповнолітньої ювенальні поліцейські склали адміністративний протокол за неналежне виконання обов’язків щодо виховання дитини.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.