Новини
398

Мешканець Олешківського району отримав 4 роки позбавлення волі за пограбування жінки


Злочин стався у травні цього року в Олешках. В нічний час на зупинці громадського транспорту невідомий чоловік вихопив у жінки сумку та втік. Потерпіла викликала поліцію. Невдовзі зловмисника затримали. Нині суд обрав йому покарання і відправив грабіжника за грати.

Потерпіла розповіла поліцейським, що вийшла з магазину і направлялась до зупинки громадського транспорту, куди викликала таксі. Раптом до неї підбіг незнайомий чоловік, вирвав сумку із рух та швидко втік в напрямку центральної частини міста. Здобиччю для грабіжника стали 150 гривень і щойно придбані продукти харчування.

Зловмисника співробітники поліції вирахували по відео з камери спостереження, розташованій на магазині. Поліцейські одразу впізнали нападника, адже чоловік був неодноразово судим за майнові злочини та наркотики. Правоохоронці затримали його за місцем мешкання. З його слів, він скористався тим, що жінка була напідпитку та втратила пильність, а йому терміново були потрібні гроші на наркотики.

Суд врахував попередні судимості зловмисника і відправив його на 4 роки та 2 місяці за грати.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.