Новини
402

74-річну мешканку Олешок шахраї ошукали на 38 000 гривень


Вчора в Олешківське відділення поліції звернулась 74-річна місцева мешканка. Жінка розповіла правоохоронцям, що стала жертвою шахраїв та втратила майже 38 тисяч гривень. Нині поліцейські встановлюють особи зловмисників. За вказаним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Потерпіла розповіла поліцейським, що їй на мобільний зателефонував незнайомець, який представився представником виконавчої служби м. Києва. Чоловік повідомив жінці, що книжковий клуб, в якому вона колись була передплатницею, ліквідовується і повинен виплатити своїм клієнтам компенсацію у 200 тисяч гривень. Незнайомець наголосив, що компенсацію жінка отримає після судового процесу, але спершу їй потрібно оплатити судовий збір у розмірі 6 тисяч гривень. Жінка перерахувала вказану суму на картку, яку надав «виконавець» і чекала на компенсацію.

Через декілька днів заявниці знову зателефонував нібито представник виконавчої служби і повідомив, що потрібно сплатити ще страховку у розмірі 7 тисяч гривень. Жінка знову перерахувала вказану суму. Упродовж кількох тижнів потерпіла сплатила зловмисникам ще майже 25 тисяч гривень за подачу позову, видачу рішення суду, авансовий внесок та інші юридичні послуги. Коли гроші закінчились, жінка зателефонувала знайомому, щоб зайняти ще 7 тисяч гривень. Знайомий вислухав всю історію і зрозумів, що жінка потрапила на спритних аферистів.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.