Новини
260

Мешканець Козачих Лагерів варив вдома «зілля»

До дільничного офіцера Олешківського відділення поліції звернувся небайдужий мешканець села Козачі Лагері та повідомив, що 22-річний односельчанин зберігає в себе вдома наркотики.

Під час обшуку оселі правоохоронці виявили речовину рослинного походження, схожу канабіс, яку господар зберігав у пакетах та саморобний пристрій для вживання наркотиків. Власник наркотиків пояснив, що виростив коноплі та зберігав їх для власного вживання. Знайдені речовини були вилучені та направлені на дослідження.

Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3-х років.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.