Новини
230

В Олешках поліція встановлює обставини спроби самогубства 17-річного хлопця

Через сварку з дівчиною 17-річний хлопець мало не вкоротив собі віку. Завдячуючи пильності та небайдужості перехожих, неповнолітнього вдалося врятувати.

Подія сталася в місті Олешки приблизно о 20:00. В поліцію зателефонував схвильований чоловік і повідомив, що на шкільному майданчику намагався покінчити життя самогубством невідомий хлопець. На місце прибули працівники поліції та лікарі.
Поліцейські встановили особу хлопця, ним виявився 17-річний місцевий житель. Його госпіталізували до лікарні, нині життю нічого не загрожує.

Правоохоронці поспілкувалися з рятівниками неповнолітнього. Це чоловік та дівчина, яка першою побачила, як хлопець намагається повіситися на турніку. Дівчина вибігла на дорогу, зупинила автівку та попросила допомогти врятувати хлопця. Водій буквально вийняв неповнолітнього з петлі, після чого зателефонував в екстрені служби.

Мати хлопця розповіла, що син ніколи не виказував наміри покінчити життя самогубством. З її слів, напередодні він посварився зі своєю дівчиною, що могло і спровокувати такий вчинок.

Як повідомив начальник Олешківського відділення поліції Вадим Ковальчук, нині працівники поліції встановлюють всі обставини, які спонукали хлопця до спроби суїциду, працівники ювенальної превенції вивчатимуть ситуацію в цій родині, ставлення батьків до хлопця, неповнолітньому знадобиться і робота з психологом.

Також поліцейські перевірять його друзів і соцмережі, де зареєстрований юнак, на предмет його можливої участі у «групах смерті».

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.