Новини
320

ДП “Олешківське ЛМГ”: погодівля диких тварин взимку в мисливських угіддях

Зима сурова пора для диких тварин. З настанням цієї пори стає нелегко тваринам, які мешкають в лісових насадженнях, але лісівники та єгерська служба ДП «Олешківське ЛМГ» не стоять осторонь і працює над збереженням і примноженням мисливської фауни.

До цього сезону на підприємстві підготувалися заздалегідь, а саме заготовили в повному обсязі кормову базу для підгодівлі фазана, зайця – русака, козулі та копитних.

І на сьогоднішній день працівники єгерської служби перевіряють годівниці, годувальні майданчики та за потреби поновлюють їх.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.