Новини
343

На ринок у Великих Копанях завітали податківці

Заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Станіслав Худар та спеціалісти з управлінь податкового адміністрування фізичних осіб та податкового аудиту провели інформаційно-просвітницький виїзд до найбільшого на півдні України гуртового овочевого ринку «Неждана» у Великих Копанях. Про це повідомили у пресслужбі.

Під час ділової розмови Станіслав Худар обговорив із директором ринку Федором Негоєм вимоги податкового законодавства, за якими мають працювати риночники. Зокрема, це стосується державної реєстрації підприємницької діяльності та легалізації трудових відносин з найманими працівниками, декларування доходів, отриманих у 2020 році, від обробки та надання в оренду земельних ділянок та паїв, а також нюансів використання РРО та програмних касових апаратів у «смартфоні» серед підприємців.
Податківці завітали до майже 200 об’єктів торгівлі – ларьків, магазинів, кафе, точок виносної торгівлі, які здійснювали оптову та роздрібну торгівлю овочами, фруктами, продовольчими та промисловими товарами на території ринку. Під час індивідуального спілкування з підприємцями інспектори встановили 20 суб’єктів, у яких були відсутні копії документів для здійснення підприємницької діяльності, 15 суб’єктів підприємницької діяльності мали неоформлених працівників. Ще 30 торговців реалізовували плодоовочеву продукцію без довідки місцевих органів влади про наявність земельної ділянки площею 2 гектари.
Варто відзначити, що без порушень діючого податкового законодавства на ринку працювало 80 суб’єктів господарювання.
Особливу увагу спеціалісти податкового відомства звертали на необхідність декларування громадянами власних минулорічних статків. Громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм для ведення особистого селянського господарства, та земельні частки (паї), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, мають задекларувати минулорічні доходи та сплатити відповідні податки.
Загалом упродовж заходу податківці роздавали інформаційно-просвітницькі пам’ятки щодо декларування та листівки про електронні сервіси ДПС України та використання РРО для суб’єктів спрощеної системи оподаткування.
На завершення заходу заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Станіслав Худар та директор ринку «Неждана» Федір Негой дійшли домовленості, що протягом двох тижнів суб’єкти господарювання виправлять усі встановлені порушення та будуть здійснювати підприємницьку діяльність відповідно до вимог чинного податкового законодавства.

Наразі зусилля спеціалістів податкової служби області направлені на створення однаково легальних умов ведення бізнесу для всіх суб’єктів господарювання на ринках Херсонської області та виховання у підприємців податкової дисципліни.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.