Новини
248

У Великих Копанях від необережного куріння загинуло подружжя

23 лютого о 12:32 до Служби «101» м. Олешки надійшло повідомлення з чергової частини Олешківського відділу поліції про те, що у селі Великі Копані у будинку сталось займання дивану, яке ліквідовано підручними засобами місцевими мешканцями.

В ході обстеження місця інциденту виявлено двоє загиблих. Це господарі будинку, чоловік та дружина, обоє 1941 років народження.

Після огляду місця пожежі та пояснень сусідів, встановлено ймовірну причину займання, а саме – необережність під час куріння.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.