Новини
240

В Олешківському районі ввели карантин через пташиний грип у загиблих лебедів

28 лютого на території Національного природного парку “Нижньодніпровський” Олешківського району в районі річок Конка та Гнилуші було виявили близько 20 загиблих лебедів. У ході експертизи встановлено, що причиною смерті птахів став пташиний грип.

Начальник управління безпечності харчових продуктів та ветмедицини  ГУ  Держпродспоживслужби в Херсонській області Віталій Боярський зазначив, що зараз пташиний грип активно розповсюджується світом, у тому числі й Європою, через диких перелітних птахів, передає сайт ОДА.

Зокрема, для недопущення поширення хвороби на місцевості, де виявили випадки захворювання пташиними грипом, встановлено карантин та визначено його території:

  • район річки Конка та річки Гнилуша;
  • До буферної зони (захисту) потрапили: територія навколо неблагополучного пункту (епізоотичного осередку) радіусом 3 км, до якої включено населені пункти м. Олешки;
  • до зони спостереження (нагляду) потрапили: територія навколо неблагополучного пункту радіусом 10 км, до  якої включено такі населені пункти: частина м. Херсон, села Антонівка, Молодіжне, Інженерне, Зеленівка, Надніпрянське, Придніпровське, Садово, Саги, Солонці, Підлісне, Пойма, Піщанівка та дачний кооператив Нечаєво.

Також в Олешківському районі буде проведено роботу по проведенню контролю за клінічним станом птиці приватного сектору шляхом подвірних обходів.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.