Новини
479

7-річну дівчинку з Щасливого вбили в день зникнення

Стало відомо, що Марійку Борисову  вбито в день її зникнення, 7 березня.

Такий висновок судмедекспертів після розтину тіла жертви. Інформацію підтвердили у відділі комунікації ГУНП в Херсонській області. Тобто, на момент розгортання масштабної пошукової операції  в селищі й навколо нього дитини вже не було серед живих. Дівчинку згвалтували і задушили. Де чотири дні знаходилося тіло дитини, хто його переховував, а потім підкинув у недобудований сарай, належить з’ясувати правоохоронцям.

Наразі найдосвідченіші оперативники та слідчі працюють над розкриттям резонансного злочину. Жодні подробиці, аби не нашкодити слідству, поліція не розголошує. Натомість з неофіційних джерел стало відомо, що допитуються люди з кола спілкування родини вбитої. Як відомо, вона неблагополучна і перебуває на спецобліку.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.