Новини
294

Дорогу Великі Копані-Нова Маячка зроблять максимально проїзною

Здійснення капітального ремонту дороги Великі Копані-Нова Маячка у 2021 році не передбачено, але її зроблять максимально проїзною. Про це повідомив голова Херсонської ОДА Сергій Козир під час прессконференції з юнними журналістами.

Питання порушила одна із школярок, яка проживає у Ювілейній територіальній громаді. Дівчина каже, що постійно чує нарікання від місцевих жителів Нової Маячки щодо проблемного стану цієї дороги.

Сергій Козир зазначив, що протягом минулих років від громади Старої Маячки надходили звернення до Херсонської обласної державної адміністрації з цього приводу.

Він пояснив, що у 2019 році приватним акціонерним товариством “Броварське шляхово-будівельне управління № 50” були здійснені роботи з поточного середнього ремонту. Наразі ж ремонту потребує ділянка дороги від Старої Маячки до Ювілейного. Вона включає в себе населені пункти – транзити – Ювілейне і Дружнє та має протяжність понад 16 км.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.