Новини
191

В Олешках бабуся пустила переночувати чотирьох жінок, а вони її обікрали

Учора, 17 березня, близько 21:00 в поліцію звернулась 77-річна мешканка м. Олешки. Пенсіонерка розповіла, що чотири невідомі жінки, які напросилися переночувати, викрали з її шафи 1000 доларів США.

Зі слів потерпілої, близько 16:00 до неї в квартиру постукали дві невідомі жінки та запитали, чи не знає вона когось із місцевих, хто здає житло в оренду на кілька днів. Адже вони приїхали продати на ринку цитрусові, але за один день не встигли реалізувати товар і тепер їм потрібно десь переночувати. Літня жінка розчулилась та запропонувала незнайомкам переночувати в неї.

Через кілька хвилин у квартиру прийшли ще дві жінки. Господарка квартири запропонувала гостям повечеряти. Після вечері одна з жінок залишилась на кухні з пенсіонеркою, а троє пішли в кімнату дивитись телевізор. Поки власниця квартири поралась на кухні, незнайомка розповіла їй, що має здібності гадання та запропонувала поворожити по руці, на що пенсіонерка погодилась.

Тільки-но сеанс гадання закінчився, на кухню увійшла одна з подруг «ворожки» та повідомила, що їх терміново викликають перевантажувати товар. Жінки стрімко почали збиратися та запевнили господарку, що близько 21:00 вони повернуться на ночівлю. В призначений час гості не повернулись і пенсіонерка кинулась до шафи, де зберігала свої заощадження. Однак, грошей там не було.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.