Новини
274

За крадіжку з будинку односельця двоє мешканців Олешківської територіальної громади отримали 3 та 4 роки позбавлення волі


Злочин стався у селі Кринки на території Олешківської громади. Двоє невідомих злодіїв обікрали домоволодіння одного з місцевих мешканців. З приміщення гаражу зловмисники викрали бензинову мотокосу та зварювальний апарат. А з будинку потерпілого забрали ноутбук та два мобільні телефони. Поліцейські встановили особи зловмисників, яких нині суд відправив за грати.

Під час оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що до вказаного злочину причетні двоє мешканців цього ж села, віком 51 та 45 років. Один зі зловмисників вже був неодноразово судимий за майнові злочини. Під час обшуку домоволодінь підозрюваних поліцейські знайшли викрадені речі.

Суд визнав чоловіків винними у інкримінованому їм злочині і обрав зловмисникам покарання у вигляді 3,6 та 4 роки позбавлення волі.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.