Новини
223

У Олешківському лісництві на Херсонщині розводять фазанів

Фазанарій облаштували в селищі Антонівка, поблизу обласного центру, повідомляє обласне управління лісового та мисливського господарства.

Тут для фазанів побудували вольєр і створили відповідні умови проживання, наближені до природного середовища.

У лісництві на Херсонщині відкрили фазанарійХерсонське обласне управління лісового та мисливського господарства

В обласному управлінні розповіли, Херсонська область – місце, яке вабить туристів. Фазанарій – одна з атракцій, яка може залучити потік гостей і показати, що лісові господарники не тільки відновлюють ліси, а ще й розвивають мисливське господарство, збагачують видову фауну лісів Херсонщини.

У лісництві на Херсонщині відкрили фазанарійХерсонське обласне управління лісового та мисливського господарства Олешківське лісомисливське господарство першим серед держлісгоспів Херсонської області взявся за розведення “царської птиці”.

Лісівники також додають, що цих благородних птахів можна побачити і на природі. На Херсонщині фазани почуваються добре.

У лісництві на Херсонщині відкрили фазанарійХерсонське обласне управління лісового та мисливського господарства

Для поціновувачів фотополювання і яскравих кадрів варто знати, що фазани тримаються ближче до сільгоспугідь, де є залишки зерна, соняшнику, а також у чагарниках, адже харчуються насінням трав, ягодами, взимку ласують шипшиною. А ще фазан селиться у балках, порослих чагарниками та травою, а наявність поблизу чистої проточної води – обов’язкова для нього.

У лісництві на Херсонщині відкрили фазанарійХерсонське обласне управління лісового та мисливського господарства

А для тих, хто не хоче довго вичікувати на фазана, вже з 15 червня зможуть відвідувати фазанарій у Антонівці.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.