Новини
232

До Дня перемоги у Великих Копанях відбулася презентація документальної стрічки

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 76-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні бібліотекарі Великокопанівських сільських бібліотек провели годину пам’яті «А на моїй землі іде війна».

Захід відвідали діти війни, ветерани праці, молодь, онуки й правнуки ветерана Другої світової війни Лободи Федора Йосиповича.

Ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом. Під час проведення заходу бібліотекарки презентували документальну стрічку «Доля, опалена війною». Фільм розповідає про героїчне життя нашого земляка Лободу Федора Йосиповича. Федір Йосипович — колишній розвідник. Не шкодуючи своїх сил, він самовіддано боровся проти німецько-фашистських загарбників за честь і незалежність нашої Батьківщини. Під гвардійським прапором своєї дивізії він бився на рубежах Дніпра, захищав місто Ленінград, громив німців під Сталінградом, Брав участь в боях за визволення міст Новочеркаськ, Волноваха, Євпаторія, Севастополь, штурмував Перекоп, Ішунь і Кенігсберг.

На жаль, 76-у річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни й боротися за щасливе майбутнє наших дітей. Останні роки продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили й учасники АТО й ООС – гідні нащадки героїв Другої світової війни.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.