Новини
340

Фармацевт із Олешок продавала нарковмісні препарати без рецепту

Олешківською окружною прокуратурою затверджено та скеровано до Цюрупинського районного суду обвинувальний акт стосовно жительки м. Олешки за фактом порушення встановлених правил відпуску наркотичних засобів (ч. 1 ст. 320 КК України).

Установлено, що жінка, працюючи фармацевтом в одній з місцевих аптек, порушила встановлені правила відпуску наркотичних засобів реалізувала 37-річному місцевому мешканцю без відповідно оформленого лікарем рецепту 40 таблеток препарату «Пенталгін ІС», які містять наркотичні засоби, обіг яких обмежено.

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

У разі визнання судом обвинуваченої винною, їй загрожує покарання до 3 років позбавлення волі з позбавленням права займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.