Новини
327

7 років за ґратами проведе житель Олешок за вбивство «товариша по чарці»

 

Олешківською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 38-річного мешканця м. Олешки, який двома ударами ножа вбив свого знайомого.

 

Установлено, що у жовтні 2020 року в компанії чоловіків під час вживання спиртних напоїв відбулась суперечка, у результаті чого один із учасників на ґрунті неприязних стосунків наніс своєму «товаришу по чарці» 2 удари в область серця та підребер’я. Від отриманих поранень потерпілий загинув.

 

Вироком суду чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України – вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, та засуджено до 7 років позбавлення волі.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.