Новини
254

В Олешках у стрілянині один загинув, ще двоє поранено

Несподівану версію подій у місті Олешки, де вночі просто на вулиці знайшли двох чоловік пораненими, а третього вбитим пострілами з рушниці, перевіряють правоохоронці.

За версією, що її оприлюднили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції Херсонщини, загиблий підійшов до містян, котрі сиділи на лавочці. Та бахнув їм у ноги з обрізу мисливської рушниці іноземного виробництва.

Потім  чи то намагався запхати собі того обріза за пояс, чи то рука випадково сіпнулася, але спустив курок вдруге. І наступним пострілом впритул вразив себе у стегно, отримавши смертельну крововтрату.

Обріз знайшли на місці злочину, а будинок загиблого обшукають, аби отримати додаткову інформацію про походження кримінальної зброї та імовірні мотиви його дій. З мотивами ж усе поки що не зрозуміло: адже навряд чи обиватель ні сіло ні впало вибіг за ворота зі зброєю, й заходився поціляти, кого заманеться.

Найімовірніше, могла статися п’яна сварка, на завершення якої стрілець помстився за образу. Але в Олешківському відділенні Національної поліції від коментарів з цього приводу ухиляються – можливо, через те, що поранені не дуже налаштовані співробітничати зі слідством.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.