Новини
256

У Новій Маячці горіла літня кухня

29 червня о 01:45 на номер Служби 101 м. Олешки надійшло повідомлення про виникнення пожежі у приватному домоволодінні за адресою: с. Нова Маячка, вул. Телеграфна.

За викликом виїхав черговий розрахунок 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини та місцева пожежа охорона с. Нова Маячка. По прибуттю вогнеборці побачили,що горить приміщення літньої кухні та перекриття житлового будинку.

Спільними зусиллями ліквідувати пожежу вдалось о 03:45. Вогнем пошкоджено перекриття даху будинку площею 72 кв.м та приміщення літньої кухні площею 20 кв.м.

На момент виникнення загорання власників вдома не було, запах диму відчули сусіди, вони й повідомили про пожежу на номер Служби порятунку. Причини пожежі встановлюються.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.