Новини
198

Піротехніки знищили снаряд, виявлений у під’їзді багатоповерхівки в Олешках


3 липня о 8:25 на номер Служби «101» м. Олешки зателефонувала жінка, яка повідомила, що у під’їзді на 1-му поверсі багатоповерхівки по вул. Миру лежить предмет схожий на боєприпас.

За повідомленням на місце виїхали фахівці обласної ДСНС та нацполіції. При огляді підтверджено, що це артснаряд калібром 76 мм часів 2-ї світової війни. Спершу було проведено часткову евакуацію мешканців. Після чого піротехніки рятувального відомства снаряд вилучили та знищили у встановленому порядку.

Обставини інциденту встановлюють правоохоронні органи.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.