Новини
94

Жителі Олешок та Голої Пристані вирощували коноплю


Співробітники управління боротьби з наркозлочинністю отримали інформацію, що двоє мешканців Херсонщини вирощують на своїх приватних ділянках коноплю. В домоволодіннях підозрюваних провели санкціоновані обшуки та вилучили заборонені рослини.

31-річний мешканець м. Олешки вирощував нарковмісні рослини у своїй теплиці, а 52-річний мешканець м. Гола Пристань у своєму городі. Обидва чоловіки зізнались правоохоронцям, що насіння коноплі придбали на сайті через мережу Інтернет і вирощували для власного вживання. Під час подальшого обшуку в будинках поліцейські виявили канабіс у паперових згортках.

Усе вилучене направлено на експертизу. Вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень за ст.310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» та ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.