Новини
163

У Раденську чоловік прострелив дружині плече

Пострілом з пістолета чоловік поранив власну дружину. У селі Раденському глава родини вечором знічев’я крутив у руках пневматичний пістолет. І догрався: чи то сам натиснув на спусковий гачок, чи то щось у механізмі спрацювало, але пролунав постріл. Випущена з пістолета куля була легкою, але з близької відстані й вона наробила лиха, вп’явшись у праве плече 38-річної жінки. Виймати її довелося вже в лікарні.

Про поранену медики поінформували відділення Національної поліції у місті Олешки. Однак писати заяву про притягнення чоловіка до відповідальності селянка  відмовилася – все ж той не мав злих намірів,та й обидва члени родини були тверезими. Але сам по собі нещасний випадок є зайвим нагадуванням про те, що навіть пневматична зброя, на купівлю якої окремого дозволу оформлювати не треба, може бути небезпечною у необережних руках.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.