Новини
152

Великокопанівське ЛМГ оновило свої технічні засоби на 200 тисяч гривень

Оновлення технічних засобів це невід’ємна частина розвитку будь-якого підприємства. Переймаючись проблемами лісівників з обласного бюджету за рахунок цільового фонду Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів Херсонської ОДА в липні поточного року було виділено для ДП”Великокопанівське ЛМГ” 198,94 тис. грн. на природоохоронні заходи.

За ці кошти підприємством було придбано три мотопомпи з перекачування води для гасіння лісових пожеж, одна рація та вісім фотопасток для виявлення порушень Правил пожежної безпеки в лісах.

Відповідне технічне оновлення посилить охорону лісів від пожеж.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.