Новини
97

На День Незалежності Олешківські піски можна буде відвідати безкоштовно

Об’єкти природно-заповідного фонду Херсонщини запрошують на святкові безоплатні екскурсіїДо Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України адміністрації об’єктів природно-заповідного фонду Херсонщини підготували подарунки для жителів та гостей місцевих громад.

У рамках святкування Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України Національний природний парк «Олешківські піски» оголосив про проведення безоплатної збірної екскурсії!

Безкоштовно прослухати екскурсійну програму екологічною стежкою «Олешківською пустелею» можна 23 серпня 2021 року.

Збір на екскурсію відбудеться біля адмінбудівлі Парку за координатами 46°34’00.5″N 32°57’18.2″E  о 8:00, старт екскурсійної програми о 8:30.

У безоплатній екскурсії можуть взяти участь усі охочі, окрім груп рекреантів, які відвідують Парк через туристичних операторів.

Додаткову інформацію можна дізнатися за номерами телефонів: +38 (068) 660-01-86 та  +38 (066) 465-81-44.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.