Новини
107

У Великих Копанях жителів громади закликають долучитись до благодійної акції “Чужих дітей не буває”

Напередодні початку нового навчального року до “Центру надання адміністративних послуг” Великокопанівської сільської ради благодійники принесли шкільне приладдя.

В результаті цього шляхетного  вчинку у фахівців відділу виникла ідея: провести чергову доброчинну акцію “ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ”. Жителів громади закликають долучитись до акції, при цьому не витрачаючи багато коштів із сімейного бюджету, а поділитись декількома олівцями або ручками, зошитами чи кольоровим папером. При цьому ініціатори акції переконані, що такий посильний для кожного внесок у доброчинну справу стане величезною допомогою для тих, хто дійсно цього потребує.

Отже, якщо у вас є шкільне приладдя: шкільні ранці, (б/у, але доглянуті), зошити, ручки, олівці, кольоровий папір, фарби, пластилін, пензлі та інше, долучайтесь до акції! Зібрані речі будуть передані сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, а надлишки (в разі наявності) направлені до Будинку дитини в м. Херсон.

Адреса збору речей: с. Великі Копані вул. Горького 5 ( приміщення колишньої лікарні).

Графік роботи : Пн. – Чт. з 8-00 до 17-00, Пт. з 8-00 до 16 -00. Обідня перерва з 12-00 до 13-00.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.