Новини
368

У Великих Копанях відбудеться фестиваль борщу

На Херсонщині туристам пропонують поринути у колоритний і смачний світ народних мистецьких та кулінарних традицій під час двох фестивалів, які відбудуться 12 вересня.

Про це повідомляє Херсонський обласний центр народної творчості у Фейсбуці.

«12 вересня у с. Великі Копані відбудуться яскраві події – відкритий фестиваль народної творчості «Душа Півдня» та мистецько-кулінарний фестиваль «Таврія-борщ», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на відвідувачів чекає святкова концертна програма за участю найкращих колективів Херсонщини та гостей з різних регіонів України, 30 казанів борщів за різноманітними рецептами, колоритний ярмарок майстрів та оригінальні фотозони, веселі розваги та смачні пригощання на будь-який смак.

Початок фестивального дійства об 11:00.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.