Новини
138

Вчора на території Олешківського лісу сталося дві лісові пожежі

Про це інформує ГУ ДСНС України в Херсонській області.

Перше повідомлення на номер Служби 101 м. Олешки надійшло о 14:07. Зайнялася підстилка у лісовому масиві Олешківського лісомисливського господарства. До місця надзвичайної події виїхали співробітники 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

По прибуттю вогнеборці почали гасіння і разом з лісниками швидко ліквідували пожежу площею близько 0,01 га. О 17:12 олешківські рятувальники отримали друге повідомлення про загорання лісової підстилки у 41-му кварталі Челбурдівського лісництва. На допомогу лісникам виїхав черговий розрахунок підрозділу. Ліквідували пожежу на площі 0,05 га.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.