Новини
79

Олешківські поліцейські швидко знайшли місцевого 10-річного хлопчика

В Олешках ювенальні поліцейські за три години розшукали 10-річного хлопчика, який після школи не повернувся додому

В поліцію міста Олешки приблизно о 17:30 звернувся місцевий житель. Він повідомив, що його 10-річний син навчається у другу зміну і після школи не повернувся додому. Батько намагався самостійно розшукати хлопчика на автомобілі, але не зміг.

З фотографією школяра ювенальні поліцейські та працівники відділення поліції №2 (м.Олешки) негайно розпочали відпрацьовувати кожен район міста. Вже приблизно о 20:00 поліцейські помітили хлопчика в компанії однолітків, вони були на майданчику. Зі школярем було все добре. Він пояснив, що після школи вирішив деякий час погуляти з друзями і забув про час. Поліцейські зателефонували батькам хлопчика та повідомили, що їх син знайшовся.

З батьками працівник ювенальної превенції провела профілактичну бесіду та порадила по можливості забирати сина з навчання, адже родина мешкає на виїзді з міста далеко від школи. З хлопчиком інспектор провела виховну бесіду та пояснила йому, що він має завжди попереджати батьків про своє місцезнаходження і не гуляти далеко від дому у темний час доби.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.